Sportovní kočárek pro 10m syna, který vyrostl z 2kombinace, i do lesa - lze sehnat nový vhodný pod 10tis.?

Zodpovězené
22. led 2021

Dobrý den.

prosím o pomoc s hledáním ideálního "hybridního" kočárku. Hledám odpružený kočárek pro 10měsíčního syna, který vyrostl z dvojkombinace. Nehledám kočárek na sport, ale výlety do přírody - musí zvládnout polní a lesní cestu. Přední kolo nebo kola volně i s aretací dle potřeby, co nejhlubší stříška, co nejvyšší zádová opěrka pro vysoké dítě. Máme ještě dvojkočárek TFK z druhé ruky, ale už si přeji pouze nový kočárek a ceny se u této značky pohybují výš.

Lze sehnat kočárek, který nebude hrkat, pod deset tisíc?

Děkuji

Ahoj!

To je hodně zapeklité, tady odpovědět, protože to, jestli kočárek hrká, vrže, vidím, že je u každé maminky hodně odlišné. Závisí to asi i hodně od očekávání a případné předchozí zkušenosti s kočárkem. Já osobně, jestli máš kočárek, co Ti jízdně vyhovuje, i když možná bazarový, bych i zůstala při něm. Sama říkáš, že nový je hodně drahý, a je to pravda - je to tak proto, že je dobře udělán, z kvalitích materiálů… a ty něco stojí. Čím níže bude cena kočárku, tím víc se někde muselo šetřit, a s tím taky musíš počítat.

Já už slyšela na všemožné kočárky od maminek z jedné strany, že je tichý, a od jiných (na ten samý model) že hrká… takže opravdu je to o tom, co maminka chce a očakává, a jestli ten kočár musí být tichý jako myška, bude třeba čím pevnější a tím dražší.

Když tak Ti poradím Casualplay LOOPi Allroad z těch dostupnějších (je dokonce v setu s městskými malými koly pro případy, že potřebuješ více kompaktnosti kupř. na vyjížďky do města (https://www.webkocarky.cz/eshop/casualplay-spor...). Přijde mi vhodný, i když jednodušší.

Casualplay LOOPi Allroad

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.