Sportovní kočárek s otočnou sedačkou - Moon Resea Sport Ocean a Kinderkraft All Road. Který je kvalitnější?

Zodpovězené
13. dub 2021

Dobrý den,

poradíte s výběrem sportovního kočárku s otočnou sedačkou?

Dívala jsem se na Moon Resea Sport Ocean a Kinderkraft All Road.

Který je kvalitnější a lepší jízdní vlastnosti? Popřípadě doporučíte jinou značku?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 😉

Z Vámi vybraných kočárků bych jednoznačně zvolila kočárek Moon Resea Sport Ocean. Je to designově krásný a opravdu moc povedený kousek. Díky velkým gumovým kolům a kvalitnímu odpružení s ním zvládnete i horší terén a stále ho budete moct ovládat doslova "jedním prstem". Je lehký, skladný, s teleskopickou rukojetí, takže vhodný i pro větší tatínky. 😉 Má dlouhé prodloužení stříšky a opravdu luxusně prostorný koš, do kterého se v pohodě sbalíte i na celodenní výlet. 🌞

Kočárek Kinderkrafr All Road je také velmi příjemný kočárek, odpružený a designově pěkný, ale když je porovnám v terénu, tak bych si vždycky zvolila Moon Resea Sport Ocean. Jízdní vlastnosti jsou nesrovnatelné. 😉

Posílám Vám odkaz, na kterém se na kočárek Moon Resea Sport Ocean můžete kouknout přímo na našich stránkách: http://bit.ly/moonreseasport - a máme ho skladem. 😍

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz