Sportovní kočárek. Vyhovoval by Valco Snap 4 Trend Sport, nebo jiný?

Zodpovězené
26. kvě 2021

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem sporťáku. Nyní mám kočárek Jedo Bartatina a je parádní, ale u sporťáku preferuji otočná kola. Po synovi jsem měla nachystaný Brio go, ale dost mi vadí ta gumová nebo pěnová (nebo co to je za materiál) kolečka. Navíc, i když jsme vyměnili ložiska, tak přední kolečko trošku cvaká a mně to vadí.
Podle Jedo kočárku usuzuji, že by mi asi vyhovovala nafukovací kola. Dále potřebuji zvětšovací stříšku, protože synovi vadí vítr. Uvítala bych otočné sezení, ale možná jsem ochotna z tohoto požadavku slevit. Prostornost kočárku jako u Bria. Madlo u rodiče nastavovací kloubem, polohování nožiček i zad. Prostorný košík. Po složení, aby nezabral moc místa. Ten Brio je přece jenom dost velký.

Vyhovoval by Valco Snap 4 Trend Sport? Nebo byste doporučila jiný?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Vůbec bych neváhala a šla bych do Valca. Ano, nemá otočné sezení, ale to je asi jediné, co bych mohla napsat jako mínus. I když z osobní zkušenosti musím říct, že když jsem měla syna v mnoha kočárcích s obousměrným sezením, tak jsem to "proti směru" skoro nikdy nevyužila. Většina dětí je zvědavá a i když jsou rodiče přesvědčení, že jejich děťátko bude chtít koukat na maminku, tak ve výsledku jsou děti rády, že mají výhled. Můj mladší syn je velký mamánek, ale v kočárku je rád, že kouká kolem a ne jen stále na maminku. 😄

Jinak je to velmi prostorný sporťák, má plynulé polohování zad i nohou, dlouhou stříšku, prostorný košík. Navíc má za mě fajn cenu - není předražený, ale přitom je kvalitní a moc hezký. 🙂 Líbí se mi na něm, že i když je designově více jako městský kočárek, tak ale terén zvládá s přehledem. Kola jsou pevná, stabilní, otočná (s aretací). Kočárek je navíc opravdu skladný, se snadnou manipulací. Jsem přesvědčená, že budete spokojená. 🙂

Kdybyste se chtěla ještě na něco zeptat, určitě napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz