Stupátko Bugaboo. Jak upevnit originální k BGB Cam3, když na něm zrovna dítě nejede?

Zodpovězené
19. kvě 2021

Ahoj,

nevíš prosím, jak upevnit originální stupátko k BGB Cam3?

Myslím, když na něm dítě zrovna nejede, aby nepřekáželo. Mám takové to staré, které nedrží samo.

Děkuju

Ahoj,

děkuji moc za Tvůj dotaz. 🌷

Pro uchycení staršího originálního stupátka ke konstrukci kočárku Bugaboo Cam3 slouží přímo originální Bugaboo úchytka na stupátko. Přikládám odkaz, ať nemusíš složitě hledat 😇 https://www.vandastore.cz/cs/detske-hracky/buga...

Měj se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz