Terénní kočár - les, louka, ale i město. Jaký?

Zodpovězené
17. dub 2021

Ahoj,

hledáme kočárek do terénu. Les, louka, ale i město...

Hlavní požadavky jsou: otočná korba, snadné skládání, prostorný, prodloužená stříška, odpružení.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Určitě bych Vám doporučila kočárek X-Lander X-Move. Je to nejlepší kočárek do terénu, který jsem měla možnost vyzkoušet a nedám na něj dopustit. Je to velký pomocník ve všech směrech. Má velká nafukovací kola, kvalitní odpružení, je velmi prostorný, opravdu skladný, kompaktní na cestování a má perfektně velký košík, do kterého se v pohodě sbalíte na celodenní výlet a ještě Vám zbyde místo. 😉 Je to krásný designový kočárek, který máte možnost sehnat ve vícero barevných kombinacích, takže si vyberete podle svého vkusu. Je neuvěřitelně snadno ovladatelný, doslova "jedním prstem", a i když se jeho hmotnost v kompletu (jak s hlubokou korbou, tak se sportovní verzí) blíží 15 kg, tak byste to vůbec nepoznala. Působí lehoučce a vůbec ne jako nějaký tank. Má měkké tlumiče pro tlumení otřesů v náročném terénu, takže i když si uděláte výlet na hory, tak miminko bude spát beze strachu, že mu vytřepete duši z těla. Je opravdu parádní. Koukněte na něj na tomto odkazu, věřím, že budete nadšená: http://bit.ly/xmoveastral

Vím, že v dnešní blbé době, kdy si člověk samotný kočárek nemůže jednoduše vyzkoušet v obchodě, není vůbec snadné vybrat to pravé ořechové, ale za tento kočárek dám ruku do ohně.

Kdybyste měla ještě nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz