TFK Joggster Trail 2 nebo Baby Jogger City Mini GT2. Který kočárek byste doporučila (i na sport)?

Zodpovězené
4. únor 2020

Dobrý den,

mám roční holčičku a vozím ji podle potřeby v Bomimi Bastien Air, nebo do města v X-Lander X-Cite. Předtím jsem měla trojkolku i čtyřkolku od Peg-Pérega. Pořád mě lákají buď TFK Joggster Trail 2 nebo Baby Jogger City Mini GT2 - uvažuji, že bych vyzkoušela třeba brusle nebo mamaboard, ale nevím, zda u ročního dítěte má smysl ještě kupovat tak velký sportovní kočár, jakým TFK je, zda se dítě nerozchodí a třeba nebude chtít v kočárku už tak moc být a zbytečně budu tahat jednou rukou dítě a druhou velkou trojkolku - a jestli není lepší variantou jen ten Baby Jogger.

Prosím o názor.
Děkuji

Ahoj!

Pravdu máš v tvém uvažování - ano, i mně přijde TFK Joggster Trail 2

TFK Joggster Trail 2

jako velký kolos na to, co už máš a jak si nejistá tím, jak to bude dál. Je výborný, ale velký a ne moc skladný kočárek, a já osobně bych na takové použití dříve vyhledávala něco trochu lehčího a praktičtějšího i ve složené formě.

Baby Jogger City Mini GT2

je určitě takovým kočárkem, i když nejsem si tam 100% jistá vhodností na sport. Jako, využít využiješ, ale oficiálně není k tomu určený. Já osobně bych spíše šla do takového středu - a to Baby Jogger City Elite, což je jízdně i velikostně na tvé používání zcela skvělý, a přitom není extrémně těžký - o kilo lehčí od TFK. Každopádně všechny tyto volby znějí dobře, a pokud by byl sport jen opravdu občasným, i lehčí CMGT2 by bylo fakt super ...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.