Toužím po Easy Go Optimo - je to dobrá volba?

Zodpovězené
2. dub 2019

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na kočárek Easy Go Optimo. Dnes jsem se do něj naprosto zamilovala a jaké bylo příjemné zjištění, ta cena 🙂 Mám možnost mít trojkombinaci na nafukovacích kolečkách. Ale ať hledám, jak hledám, recenzí je pramálo. Některé ženy si stěžují, že je tvrdý, drncá a je to kostitřas. Ale ono přece celkově jen velmi málo kočárků péruje, nebo ne? Pomohou tomu aspoň trochu ta nafukovací kolečka? Moc bych si ho přála - ten design je přesně to, po čem toužím, ale abych se pak netloukla do hlavy. Miminko čekám v srpnu.

Děkuji

Ahoj!

EasyGo Optimo

jednoznačně není špatný kočárek, a já znám i extrémně spokojené, jakož i dost nespokojené maminky. Všechno je to o tvém očekávání a ideálně i o odzkoušení předem - ať člověk ví, do čeho jde. Pokud počítáš s tím, že jde o kočárek méně odpružený, a ještě vhodněji s nafukovacími koly, myslím si, že budeš příjemně překvapená. Ano, nejde o houpavý typ kočárku (a je pravda, že jich je dnes poměrně málo), ale po městě bude jezdit ok - a ano, nafukovací kola mu na nerovnostech určitě pomohou. Výhodu vidím i v poměrně nízké váze a obrovském koši, nevýhody by zase zahrnovaly jednoduchost provedení a možná ne úplně nejkompaktnější skládání.

Co se týče srpnového miminka, podle mě tam ten měsíc až tak nehraje roli. Myslím to tak, že bez ohledu na velikost korby je vysoce pravděpodobné, že během zimy nebo na jejím konci budete i tak procházet do sporťáku - nejen z prostorového hlediska, ale i proto, že pro děťátko je to často "už nuda" nic nevidět. Nevidím to jako problém, vždyť stačí dobrý fusak, případně i s nánožníkem, a děťátko je v pohodlí. Jinak, hluboká korbička EasyGo Optimo je rozměrově naprosto v pořádku - není malá.

Pokud ti kočárek vyhovuje i designově, podle mě perfiš! A zejména - tím, že není drahý, ti nebude líto, když ho kolem dvou let nakonec vyměníš za nějaký lehký, skladný, prostornější, neotočný sporťák nebo golfky.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.