Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tříkolky a leh. Z čeho usuzujete, že Britax Motion 3 plus a Hauck Rapid nejdou dát do lehu, když skutečně jdou?

Zodpovězené
6. črc 2021

Dobrý den,

už několikrát jsem ve Vaší poradně četla, že u tříkolek je problém s úplným lehem... Já teda mám Britax Motion 3 plus, kamarádka Hauck Rapid a normálně do lehu jdou dát 🙂. Zrovna tyhle tu vidím zmíněné v několika příspěvcích, že do lehu nejdou, i prodejci uvádí leh.

Z čeho tedy usuzujete, že ne?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Ve svých předchozích odpovědích zmiňuji informaci, že obecně tříkolky do úplného lehu zpravidla nejsou. Nemyslela jsem všechny, které se prodávají, ale všechny, které stojí za doporučení.

Pokud vím, tak Britax B-Motion 3 už se neprodává a zrovna Hauck je kočárek prodávaný v trojkombinaci za cca 8 tisíc korun, takže primárně bych ho maminkám nedoporučila (obzvlášť, když dotaz vznesla maminka, která má doma pětiměsíční nesedící děťátko).

Novější typy do úplného lehu nejdou, co jsem viděla, například tříkolky jako Thule, X-Lander a podobné.

Abych to shrnula - určitě bych nerada uváděla jakékoliv mylné informace, avšak v kontextu položeného dotazu si za svými odpověďmi stojím. Zrovna Britax asi nebyla správná volba posouzení, avšak já s touto tříkolkou opravdu pozitivní zkušenost nemám. Mimochodem - setkala jsem se už s velkým množstvím kočárků, které mají v popisu "úplný leh", ale realita je bohužel jinde. A pokud se mě ptá maminka, jenž shání kočárek pro nesedící miminko, tak musím čerpat ze své osobní zkušenosti s danými modely.

Každopádně všechny maminky mají naprosté právo si cokoliv kdekoliv odzkoušet a jak se říká - sto lidí, sto chutí - to, co nevyhovuje jednomu, může druhý vychvalovat do nebes. 🙂 Já jsem zde z pozice produktové specialistky od toho, abych komentovala své letité zkušenosti s testováním kočárků, což tak činím se svým nejlepším vědomím a svědomím. ❤️

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz