Univerzální opěrka nohou. Jaký typ pro kočárek Mama Kiddies Irun?

Zodpovězené
11. dub 2021

Dobrý den,

na základě doporučení a recenzí jsem pro syna objednala kočárek Mama Kiddies Irun.

Mohu jen požádat o typ prodloužení těch nožiček pro lepší spánek. Chtěla bych něco, co opravdu vydržím.

Moc děkuji.

Vondráčková

Dobrý den, paní Vondráčková,

jsem ráda, že jste se nakonec pro kočárek Mama Kiddies IRun rozhodla - věřím, že budete spokojená. 😉

Co se týká opěrky nohou - já osobně jsem kdysi kontaktovala paní na stránkách Fler.cz, která mi podle mých požadavků přímo opěrku ušila. Lze to takto udělat nejen na těchto stránkách - nejlépe se zkuste kouknout na internet, kdo konkrétně takové věci šije - nestojí to mnoho a udělají Vám to na míru. Stačí sdělit rozměry kočárku a oni už si poradí. 😉

Ideální je opěrka v tomto stylu - viz. přiložená fotografie. Obrázek je dodatečná opěrka na kočárky značky Thule a myslím, že podle rozměrů by Vám mohla sedět i do kočárku Mama Kiddies IRun.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz