Vyplatí se koupit golfový kočárek pro 16měsíčního syna?

Zodpovězené
27. led 2023

Ahoj,

mám 16měsíčního synka a používáme sportovní kočárek Easywalker Harvey2. Malý teprve nedávno začal sám chodit, takže kočárek stále potřebujeme. Nyní má 10 kg.

Čím dál tím víc přemýšlím nad tím, jestli by se nám na krátké přesuny do obchodu, na poštu a do města nehodil nějaký lehký golfový kočárek. Koncem léta bude mít 2 roky, tak si myslím že i v létě by se hodil, když bychom šli někam na výlet a syn by nezvládal tolik chodit.

Vyplatí se podle Tebe ještě něco takového kupovat, nebo to je už zbytečnost?

Můžeš poradit nějaký lehký golfový kočárek (již asi s vyšší nosností) a cenově dostupný poradit?

Děkuji

Ahoj,

určitě není zbytečnost koupit kočárek na delší či kratší přesuny, které popisuješ. Můj 23měsíční syn ještě také nezvládá delší trasy. A tříkolka je pro nás zbytečnost, protože většinou jsme v přírodě, kde ji nevyužijeme. Do kufru auta je z hlediska rozměrů v kufru auta nepraktická.

Nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla a zmiňuji v ní kočárky Easywalker Miley2 či Petite&Mars Cross. Ty mají vyšší 22kg nosnost a vydrží do konce kočárkového období. Připínám Ti ji sem pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka