Ze kterého sportovního kočárku nebudou roční dcerce trčet nožičky?

Zodpovězené
25. črc 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila při výběru kočárku, neboť se v kočárkové problematice ztrácím. Když se dcerka narodila, koupili jsme dvojkombinaci Zopa Move. Má všechno, co od kočárku potřebuji. Dcera se narodila velká. Teď bude mít rok a ze sportovního kočárku jí trčí nohy.

Hledám sportovní kočárek v rozumné ceně, který bude lehce skladný do auta, nebude velký jako traktor. Já jsem malá. A hlavně, aby dcerce z něj netrčely nožičky. Chci ho hlavně do města a do lehčího terénu. Pokud by byl i otočný v obou směrech, bylo by to plus.

Existuje kočárek, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

Tvé parametry dokonale splňuje kočárek Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3 . Je cenově dostupný a vhodný pro nízké rodiče. Se svým otočným sedadlem váží 11,7 kg. Má pěnová kola. Díky odpružení zvládne občasný nerovný terén. Důležitá je jeho ložná plocha, která má 100 cm.

Podobné kočárky jsou Cybex Eezy S-Twist+² a Cybex Eezy S-Twist². Mají o pět centimetrů kratší ložnou plochu, ale mají odolnější kolečka z tvrzené pryže.

Z neotočných modelů doporučuji Kinderkraft Route. Váží 10,8 kg. Jeho odpružení všech čtyř kol a pneumatiky plněné pěnou zvládnou i náročnější terén. Celková ložná plocha je 95 cm. Rodičovská rukojeť je otočná. Nastavíš si ji ve výšce 86,5 – 108 cm.

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka