Zopa Cyrrus. Opravdu není vhodný do lehčího terénu?

Zodpovězené
15. čer 2021

Dobrý den,

hledala jsem kočárek pro syna, s větší nosností a i do lehčího terénu, běžné neasfaltové cesty, sem tam kámen. Chtěla jsem ho tedy hlavně jako druhý, skladný, do auta, na výlety, do zoo a tak. Líbily se mi i Vaše recenze tady, ale na jiné poradně mi napsali, že do města určitě, do lehčího terénu musím mít jiný. Což mě zklamalo.

Je to pravda?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Tak já si tedy s tím terénem dovolím nesouhlasit. Kočárek jsem testovala u nás na chalupě v Beskydech a projela jsem s ním cesty naprosto v pohodě. Pokud byste bydlela na vesnici a horší terén by byl Váš každodenní chleba, tak bych Vám ho nedoporučila, ale s lehčím terénem určitě nebudete mít problém. Kola má velmi pevná s nezávislým odpružením, takže na výlety bych se s ním vůbec nebála jet. Na tomto kočárku se mi právě velmi líbilo, že je opravdu cenově dostupný a přitom udělá až překvapivě velkou parádu. 🙂

Klidně se ještě ptejte, pokud Vás cokoliv napadne.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz