Zopa Quest. Máte s ním zkušenosti?

Zodpovězené
23. srp 2021

Dobrý den,

na internetu mě zaujal tento nový kočárek. Máte s ním už nějaké zkušenosti?

Chtěla bych sporťák, který zvládne městský terén (kočičí hlavy, hrozné chodníky...), občas i mimo město a přitom bude mít mimčo pohodlí. Dále potřebuji otočnou sedačku, velký košík a velkou stříšku, nastavitelné madlo a velkou plochu na ležení (aspoň 95 cm). To vše snad splňuje, ale nikde nemohu najít délku zádové opěrky.

Děkuji za Váš čas.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Projetý ho nemám, ale měla jsem možnost ho "potkat" na živo a zjišťovala jsem si o něm informace, takže trochu přehled mám.

Prostor na ležení je fakt dlouhý, ale 95 cm nemá - myslím, že 90 cm max.. Ale jinak splňuje vše, co jste napsala - na jedničku s hvězdičkou. Vzhledem ke gumovým kolečkům určitě nebudete mít problém i s horším terénem, je otočný po i proti směru jízdy, má nastavitelnou rukojeť, skvělé větrání i ve sporťáku, skládání vcelku, je k němu v rámci prodeje i solidní výbava.

Zopa je velmi kvalitní značka, nepředpokládám, že byste byla zklamaná.

Pokud byste se chtěla podívat ještě na jiný kočárek, zkuste mrknout na značku Cavoe Axo. Taky opravdu skvělý kočárek, velmi prostorný. 😇

Kdybyste se chtěla na cokoliv doptat, klidně ještě napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz