Zvládne kočárek Joolz Geo3 terén i lehký běh?

Zodpovězené
15. zář 2023

Ahoj,

sháním dvojkombinaci kočárku, který by byl vhodný jak do města, tak ale i do terénu. Nechci např. Thule, protože mi přijde až moc veliký do obchodů atd.

Mám za barákem les, kde je terén smíšený, rozhodně tam není asfaltka. Moje představa je, aby se kočárek zas tak netřásl a samozřejmě, abych se nemusela bát, že někde ztratím kolečko.

Nejdříve jsem koukala na kočárek tfk mono2, ale musím se přiznat, že se mi moc nelíbí. Na mě je až moc sportovní, ale zase chápu, že praktičnost by měla být na prvním místě.

Nicméně jsem ještě našla Joolz Geo3 a ten mě vzhledem hodně baví. Kolečka mi přišla relativně velká. Ale nejsem si jistá, jak by zvládl les, popřípadě lehký běh? Nejsem žádný sprinter, takže mi jde spíš o zvládnutí toho terénu.

Cena je strop okolo těch 30 000,-.

Děkuji

Ahoj,

kočárek Joolz Geo3 je oblíbený kombinovaný kočárek s možností použití i jako sourozenecký. Je určen pro rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak po nerovných cestách vesnice a zároveň chtějí kvalitní kočárek s moderním designem. Výše umístěné nástavby zpříjemňují celkovou manipulaci s kočárkem a není třeba se k dítěti hluboce naklánět. Navíc lze rukojeť nastavit až do výšky 113 cm, díky čemuž se pohodlně přizpůsobí postavě. Sportovní sezení je korýtkové, jak je pro značku typické.

Jeho kola si hravě poradí s lesním terénem (nemyslím však překonávání vyčuhujících hrubších kořenů a kamenů). Co se běhu týká, tak výrobce neuvádí, že by na něj byl stavěn. Na běh jsou primárně určeny jiné typy kočárků, a k nim patří právě zmiňovaný Thule Urban Glide 2.

Pokud s koupí kočárku nespěcháš, tak si ještě chvilku počkej. Na trh v roce 2024 přijdou skvělé novinky, které byly nedávno představeny na veletrhu v Kolíně.

Jednou z nich je i nový čtyřkolový model či vylepšený tříkolový Thule Urban Glide 3. A přináší nejen barevné korby, ale také spoustu vylepšení.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka