Zvykneme si na kočárek Junama Termo, když máme 170 a 175 cm?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

přes internet jsme si koupili kočárek značky Junama Termo Line Tex, ale po složení jsem přišla k tomu, že kočárek bude pro nás asi obrovský. Naše výška je 170 a 175 cm.

Vydržíme s ním alespoň do období, dokud malý nebude sedět?

Nebo bude lepší jej prodat a hledat menší kočárek?

Děkuji

Ahoj,

nevím, co přesně znamená, že kočárek je pro nás asi obrovský.

Můj osobní názor a zkušenost jako maminky tří dětí je, že pokud Ti kočárek už teď nevyhovuje, tak si na něj nezvykneš. Pokud máš dostatek času a finančních prostředků, pak Junama Termo Line prodej. Pořiď si takový model, který Ti sedne a bude vyhovovat od první chvíle.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka