2,5měsíční syn má problém s odříhnutím. Co nám doporučujete?

Zodpovězené
16. zář 2020

Dobrý den,

mám 2,5měsíčního syna, se kterým momentálně bojujeme kvůli odříhnutí - během jídla i po jídle si odříhne, ale po cca hodince si potřebuje opět odříhnout a na to už reaguje velkým pláčem.

Nejhorší je to večer. Tehdy jen velmi pláče - střídáme polohy, ale trvá to velmi dlouho a trápí se.

Co nám doporučujete?

Jaká je to savčí poloha při kojení?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

zde velmi doporučuji změnit polohu kojení a kojit v tzv. savčí poloze - co nejvertikálněji - viz. www.prirozenekojeni.cz. Kdyby se nelepšilo, zkuste konzultovat reflux s pediatrem.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová