Jak léčit ekzematický flek na dvorci?

Zodpovězené
26. říj 2021

Dobrý den,

cca před 2 týdny se dcerka chtěla rychle přisát v noci, netrefila se na bradavku, ale vedle - vyvinula poměrně velký podtlak. Místo cca 1cm x 2 cm zůstalo červené.

Začala jsem natírat Bepanthenem, místo vypadá momentálně jako sušší ekzém. Je zarudlé, až hnědé barvy. Poslední tři dny velmi svědí, při kojení nebolí (naopak cítím občas úlevu).

Je ještě nějaká možnost medikace, kterou mám vyzkoušet?

Mám jít rovnou za odborníkem?

Dokážete mi poradit, koho kontaktovat?

Děkuji

Dobrý den,

tyto "cucfleky" dokáží potrápit, občas se stávají a pokud nezabírá Vámi vyzkoušená domácí léčba, nezbude, než se obrátit na dermatologa.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová