Jak léčit popraskanou bradavku?

Zodpovězené
19. bře 2021

Dobrý den,

mám popraskanou bradavku a velmi mě to bolí. Bolí to až tak, že nemohu ani usnout. Je to nepříjemná bolest, přejde mi to až tehdy, když si dám na to led.

Co mi doporučujete?

Děkuji

Dobrý den,

obávám se, že nemám dostatek informací. Jak dlouho již kojíte? Jak k popraskání došlo? Bolí bradavka stále, nebo jen při či na počátku kojení? Svědí bradavka mezi kojením? Krvácí, hnisá?

Moc mě to mrzí, ale pokud nebudu mít více informací, nemohu adekvátně odpovědět.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová