Jak odstavit závisláka 2. Zanechat jen noční kojení, nebo to skončit úplně?

Zodpovězené
30. dub 2022

Dobrý den,

omlouvám se že znovu píšu, ale nenašla jsem nikde, jak odpovědět na Vaši odpověď. Já bych kojení ráda ponechala, ale jde o to, že se v září vracím zpátky do práce. Podařilo se mi nechat kojení jen na spinkání a po probuzení.

Nevím, jestli je dobré zanechat jen noční kojení, i když budu chodit do práce.

Nebo je lepší to skončit úplně?

Děkuji

Dobrý den,

rozumím a mám velmi dobrou zprávu. Děti se bez potíží přizpůsobí i faktu, že maminka opět chodí do práce a budou se kojit tak, jak píšete - jen večer a ráno. Klidně může být kojení takovým večerním spinkacím a ranním probouzecím rituálem. Laktace se přizpůsobí. Není nutné úplně odstavovat. Každá kapka dobrá.

Moc držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová