Mohou mít homeopatika Ricinus vliv na měsíční dceru?

Zodpovězené
8. črc 2019

Dobrý den,

nevím, jestli to sem patří. Chtěla bych se zeptat na ricinus communis 5ch, dávkování píší až 5granuli 3*denně, já si beru 3-5 granulí za den. Může to mít vliv na dceru? Je jí měsíc a dneska ji jakoby naběhlo prsíčko, zítra to budu řešit s dětskou doktorskou, jen by mě to zajímalo. Nic jiné krom kojících a fenyklovych čajů neužívám a dobíram gs mamavit.

Děkuji!

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní odpověď.

Musím podotknout, že nejsem homeopat, tedy toto berte pouze jako můj laický názor. Nemyslím, že by homeopatika byla příčinou Vámi popisovaných potíží a nikdy v minulosti jsem se s tím nesetkala.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová