Návštěvy u lekáře a kojení. Jak to udělat?

Zodpovězené
11. únor 2020

Dobrý den,

dcerka má necelé čtyři týdny a je kojena na požádání. Jelikož mě čeká několik vyšetření, jsem velmi nervózní z toho, jak návštěvy u lékaře zkombinovat s kojením. Nechci ji brát do každé čekárny, ke každému lékaři a zbytečně ji vystavovat chřipkám.
Navíc by se mohlo stát, že budu v čekárně déle než dvě hodiny.

Mohl by ji mezi časem manžel trochu nakrmit po prstě odstříkaným mlékem než se vrátím?

Co mi doporučujete?

Děkuji

Dobrý den,

co třeba vzít manžela s sebou, manžel může miminko během čekání vozit v kočárku venku, kde nehrozí nákaza a přinést Vám ji jen v případě potřeby. Pokud je to možné, zkuste si domluvit čas návštěvy a klidně sestru informujte o možnosti, že bude třeba miminko nakojit, pokud budete muset čekat déle. Prostě když je hlad, tak je hlad a miminku to opravdu nevysvětlíte 🙂. Nebojte se, uvidíte, že to dobře dopadne.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová