Pískavice a Benedikt. Musím užívat současně nebo stačí pouze Pískavice?

Zodpovězené
22. lis 2019

Dobrý den,

chtěla bych se poradit ohledně bylinek na podporu tvorby mléka.

Musím užívat současně Pískavice a Benedikt, nebo stačí pouze Pískavice?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

můžete užívat jedno, druhé, i obě současně. Nemusíte také užívat nic. Je to jen podpora, dostatečnou tvorbu mléka ani jedna z bylinek nezajistí 100%. Pro dostatek mléka stačí pouze co největší přímý kontakt s miminkem a dostatečně časté kojení dle potřeb miminka.
Krásné kojení.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová