Půlroční dítě při večerním kojení pláče, nechce se přisát. Co mám dělat?

Zodpovězené
25. bře 2019

Dobrý den,

mám 6 měsíčního synka, který během dne papá ukázkově. Je plně kojen, ale poslední dny se začal při večerním kojení velmi zlobit. Nechce se přisát a pít mlíčko.

Už jsme jednou cca ve 3. měsíci překonaly bojkot. Pak se to zlepšilo, ale bojím se, aby se to nevrátilo znovu. Mám pocit, že je večer už velmi unavený a nestíhá pít mlíčko. Možná je to jen můj pocit, možná naopak reaguje na slabý tok mléka.

Mám vyzkoušet Pískavici a Benedikt lékařský?

Děkuji za odpověď

Dobrý den, Nevím, jak dlouhé pouzy nyní mezi kojením jsou, jak často se kojí v noci, jak často přes den. Důvodem večerního neklidá bývá slabý tok mléka, ale není to pravidlem. Potřebovala bych více informací.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová