Tříměsíční dcerka se kojí každé dvě hodiny. Jedná se o stávku?

Zodpovězené
6. lis 2023

Dobrý den,

bojím se, že moje tříměsíční dcerka se kojí dost často. Prs nabízím často, ale ona ho odmítá. Většinou papá každé 2 - 3 hodiny po spaní, občas se napapá i po hodince bdění a usne na prsu, ale to je tak 1x za dva dny. Kojí se klidně, nevrtí se na prsu, vydatně se vždy napije.
Během nemoci měla menší stávku, tak jsem po konzultaci s LP z Mamily nasadila TrioHerb. V noci se kojí podle potřeby, minimálně 2-3x. Nepoužíváme láhve, spíme spolu.

Denní spánky má v nosiči, kde usíná. Ne vždy mi vezme prs před usnutím. Tam buď usne bez kojení, respektive když vidím, že po chvilce uspávání začala hledat, tak nabídnu a napapá se. Nechávám ji na prsu tak dlouho, jak potřebuje. Po probuzení z nosiče, pokud ji nenakrmím hned, tak se normálně napapá. To by asi při stávce normální nefungovalo.

Znamená toto její chování stávku?

Je možné, že se vydatně napapá (občas jen z jednoho, někdy prostřídám) a prostě nepotřebuje tak často?

Všude čtu, jak jsou dětičky stále přisáté.

Děkuji

Dobrý den,

gratuluji, máte úžasné a zcela přirozeně se kojící miminko. K výše uvedenému není co dodat, je to přesně tak, jak miminku vyhovuje, miminko je spokojené a vy také. Jen tak dál.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová