Bolest podbřišku. Čím by to mohlo být?

Zodpovězené
19. dub 2022

Dobrý den,

minulý měsíc jsem dobrala antikoncepci Katya. 22. - 28.3. byla MS. Další by měla být v pondělí nebo úterý, ale problém je, že dnes je to 4. den, co mě bolí v podbřišku jako při ms, ale nekrvácím, ani nešpiním. Jsem nafouklá. Dnes ráno mě bolela prsa a během dne se mi dělalo zle. Test jsem dělala dnes odpoledne (vím, že je brzy) a negativní.

Nevíte, z čeho mám ty bolesti?

Mám navštívit svého gynekologa nebo ne?

Zatím počkám do pondělí, zda se MS dostaví.

Předem děkuji.

Dobrý den,

pokud by menstruace nepřišla do 7 dnů od dobrání balení antikoncepce, tak i při negativním testu doporučuji návštěvu gynekologa ke zjištění příčiny obtíží.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz