Pohlaví dítěte. Lze určit?

Zodpovězené
2. lis 2023

Dobrý den,

mám obrovskou prosbu. Foto 11+1.

Myslíte, že lze určit pohlaví?

Snad nám řeknou v pondělí v Prenatalu, ale jsem šíleně nedočkavá. Máme vysněnou holčičku, ale nějak tuším, že tomu tak nebude. Při včerejší akutní kontrole v Brně na Obilním trhu se mě pan doktor zeptal, zda už víme, co to bude. Když jsem řekla, že ne, tak se tak uchechtl a řekl, že teda mi nic říkat nebude :D Tak trošku tuším, že tam něco plápolalo ve vzduchu… Posílám foto, udělaný screenshot z video záznamu.

Moc děkuji!

Dobrý den,

bohužel z fotografií v 11. - 12. týdnu těhotenství tak, jak je posíláte, se pohlaví určit nedá.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz