Poradna o autosedačkách

302 zodpovězených otázek
Karel Sekereš
Odborník
Odebírej14

Milí rodiče, vítáme vás v naší Poradně o výběru autosedačky na Modrém koníku.

Bezpečná doprava našich dětí je pro každého rodiče jedním z nejsložitějších problémů, který po příchodu potomka řeší. Na první pohled to je jednoduché – „sedačka po starším synovi, nebo sestřenici úplně vyhovuje, a ještě jsme ušetřili“. Ale ono to zase tak snadné není. A od toho jsme tady my.

Více než dvacet let zkušeností, neustálá snaha se učit, maximální zaměření na spokojenost zákazníků. To jsou hlavní kredity Centra autosedaček. Abychom Vám byli co nejblíže, začali jsme s budováním sítě specializovaných prodejen, zaměřených výhradně na dětské autosedačky a jejich příslušenství. Naším cílem je přinášet nejmodernější a nejbezpečnější způsoby cestování pro Vaše děti, ten nejlepší servis a poradenství. Proto na našich prodejnách najdete více než 120 typů sedaček, které si můžete za podpory našich specialistů vyzkoušet ve Vašem autě, posadit do nich Vašeho potomka a zjistit o nich úplně vše tak, aby cestování bylo pro dítě radostí a pro Vás klidnou a příjemnou částí života.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli poskytovat naše zkušenosti i zde, na Modrém koníku. Je to místo, kde se potkávají maminky a tatínkové s lidmi, kteří jim mají co nabídnout. Myslíme si, že v oboru dětských autosedaček bude naše poradna pro Vás zdrojem kvalitních a důležitých informací, které budou užitečné a přínosné.

Těšíme se na Vaše otázky!
Karel Sekereš a tým Centra autosedaček