Natrii tetraboratis globulus 0.6. Mohu užívat na začátku těhotenství?

Zodpovězené
11. črc 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda mohu na začátku těhotenství (7.tt) užívat zaváděcí globule Natrii tetraboratis globulus 0.6.
Pan doktor mi je doporučil na svědění a výtok. Trápí mě žlutý výtok a svědění již asi týden. Svědění se zmírňuje, ale výtok zůstává. Mám strach o miminko.

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

určitě můžete - "borová voda" je medicína našich prababiček a je stále stejně účinná i bezpečná.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň