Potíže s močením. Je nutné brát lék Spasmed, pokud je to ještě horší než bez něj?

Zodpovězené
17. říj 2021

Dobrý den,

nevím, zda píšu do správné poradny, ale zkusím to. Minulý týden jsem byla na cystoskopii z důvodu opakovaných infekcí močového měchýře. Zjistili mi zúženou močovou trubici s tím, že moč nikde nezůstává, a tak ji rozšiřovat nebudou.
Dostala jsem lék Spasmed, vzala jsem si tři tablety a potíže mám ještě horší než předtím. Předtím jsem ihned po vymočení měla opětovně nutkání na močení. Bohužel ale včera jsem cítila jakoby mi močová trubice otekla (nevím, jak to definovat) a močení bylo ještě horší než bez léku. Lékař mě na to upozorňoval.

Jde mi tedy o to, zda je nutné tento lék brát.

Děkuji

Dobrý den,

vím o Vás málo, abych Vám byl schopen 100% poradit. Jisté je, že Spasmed "nemusíte" brát (je to symptomatický lék - tedy má jen zmírnit Vaše potíže). Navrhuji telefonát, abychom vše podrobněji probrali. Pokud chcete, napište mi na jiri.emmer@gmail.com a domluvíme si hovor.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň