Táhlý výtok 2 dny po MS. Co to může znamenat?

Zodpovězené
19. kvě 2023

Zdravím Vás

jsem 2. týden po léčení antibiotiky Macmiror tablet. Před týdnem se dostavila menstruace, nyní jsem dva dny po ní a začala jsem si zavádět Gynimum Rapid. Co mě ale zaráží je, od rána táhlý výtok spíše průhledné barvy. Měla jsem i volnou tekutinu, někde kolem vaječníků….. Neposlouchala jsem Dr. dobře, nebo-li neslyšela, kde přesně, ale i bolest u pohlavního styku na pravé straně přetrvává.

Co ten hlen může znamenat?

Beru HA Ardiena již půl roku. Jsem po dvou porodech.

Děkuji

Dobrý den,

diagnostiku toho, co Vám je, musí udělat gynekolog (mikroskop, pH, čichový test, pohled do zdcadel, event. náběr na STD), to já takhle telegraficky nemohu. Tipl bych si, že je to stále to, na co jste brala Macmiror (tedy nejspíš bakteriální vaginóza).

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň