Hlen na začátku těhotenství. Co by to mohlo být? Mám se znepokojovat?

Zodpovězené
28. dub 2022

Dobrý den,

mám takovou možná zvláštní otázku, ale….Jsem krátce těhotná - cca 7. týden. Ještě jsem nebyla ani u lékařky a čekám na správný okamžik, aby to mělo smysl. Dnes jsem byla na wc na malé a vyklouzla ze mě taková hrudka "rosolu" a v ní něco tmavě hnědého - velikosti zrnka rýže. Na papíře už byl jen "hlen", řekla bych, že byl téměř průhledný. Bylo to jen jednou, od té doby zase nic, ale vylekalo mě to.

Je mi jasné, že přesnou diagnózu mi asi neřeknete, ale co by to prosím mohlo být?

Mám se znepokojovat?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

s velkou pravděpodobností se jedná o těhotenský výtok, který je způsoben hormonální změnou ve Vašem těle. Pokud nezapáchá a nesvědí, neměl by znamenat žádný problém.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová