Nemoc anebo viróza na začátku těhotenství. Mám podstoupit nějaká vyšetření?

Zodpovězené
5. bře 2019

Dobrý den,

prosím o radu, teď jsem prodělala (doufám, že jen) virózu. Když jsem začala měřit teplotu, tak nikdy nebylo více než 37°C. Modlím se, aby teplota nebyla. Co by nám hrozilo? Dnes jsem 6+0. Prosím, které vyšetření je zásadní?

Děkuji

Dobrý den,

pokud to byla lehká viróza bez horečnatých stavů, myslím, že nemusíte mít obavy z předčasné ztráty. Pokud teplota nestoupá a viróza je na ústupu, nemusíte žádná vyšetření podstupovat. Zaměřte se na podporu imunity, zdravá strava, pohyb na čerstvém vzduchu a pozitivní mysl.

Držím vám pěsti.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová