Těhotenství. Je normální pobolívání v podbřišku?

Zodpovězené
30. lis 2022

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat. Jsem v 5. týdnu těhotenství, pobolívá mě v podbřišku a jde to směrem k pupíku. Nevím, zda je to normální, že se tělo zvětšuje nebo jestli je něco špatně. K paní gynekoložce jsem objednaná až za pár dní. Už jednou jsem měla mimoděložní těhotenství, tak se obávám, aby to nebylo znovu.

Moc Vám děkuji a hezký den.🥰

Dobrý den,

dle popisu se může jednat o bolest vazů. Zkuste odpočívat a event. si zavinout bříško do šátku. Pokud by se bolesti vystupňovaly, pak je vhodná dřívější kontrola u Vaší lékařky.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová