Zubní pohotovost a trhání stoličky na stomatochirurgii v 17. týdnu. Je možné podstoupit?

Zodpovězené
6. lis 2022

Dobrý den,

před dvěma týdny jsem navštívila zubní pohotovost s opravdu nesnesitelnou bolestí zubu. Usoudili, že ho trhat nemůžou, že by se zub rozpadl. Objednali mě na stomatochirurgii a 8.11. mám jít na trhání.

Je možné to podstoupit v 17. týdnu těhotenství?

Děkuji

Volejníková

Dobrý den,

to je otázka spíše na stomatologa, ale z hlediska porodnické indikace, by trhání zubu nemělo mít žádný důsledek na těhotenství.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová