Podpůrčí doba. Je šance, že mi ji prodlouží?

Zodpovězené
22. črc 2022

Dobrý den,

dnes mě informovala sestřička, že mi pravděpodobně přijde brzy dopis, že mi brzy bude končit podpůrčí doba v nemocenské. Ptala se mě, jestli jsem měla v posledních 2 letech nemocenskou...Bohužel mám slabou imunitu a jsem často nemocná.

Tak se chci zeptat....Přijde mi opravdu dopis?

Dá se spočítat samo, kolik dní mi už ubylo z 380 dní?

Nevím, odkdy si to počítat, protože nárok na novou podpůrčí dobu je 190 bez nemocenské...

Nemocenskou jsem měla takto:
A teď ta aktuální 4.1. 2022 doposud.

Jsem na nemocenské s předloktím a palcemi. Na veškeré vyšetření a kontroly čekám vždy téměř měsíc. Měla jsem rehabilitace, obstřiky, bohužel nic nezabralo, teď mě právě čeká operace, mezi první rukou a druhou rukou mám mít rozestup měsíc, a pak pravděpodobně zase rehabilitace.

Chtěla bych vědět kolik, dní mám teda ještě k finanční podpoře.

Myslíte, že je šance, že mi podpůrnou dobu prodlouží?

Děkuji za odpověď.

Lucka

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.
Naše Poradna pomáhá těhotným ženám a ženám s dětmi v tíživé situaci. Chceme se jen ujistit, zda se Vás něco z toho týká, protože z Vašeho dotazu to není patrné.

Děkujeme předem za odpověď..

Tým Poradny Na počátku

Na počátku, o.p.s.
www.napocatku.cz
tel.: 774 440 821
e-mail: poradna@napocatku.cz