Brzká ovulace a nativní IVF. O jaká vyšetření požádat v případě dalšího neúspěchu?

Zodpovězené
26. lis 2020

Dobrý den,

odpovídal jste mi na otázku viz. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna-snazeni-se-o-dite-neplodnost-a-umele-oplodneni/brzka-ovulace-pri-nativnim-ivf-cim-to-muze-byt-je-mozne-takto-otehotnet/#comment-80695321 a ptal jste se, kolik mi je let. Je mi 39, takže to bude asi tím.
Tento rok už jsem podstoupila 4krát nativní IVF, embryo vždy dvoudenní čtyřbuněčné, jednou osmibuněčné, prý krásné. Vůbec se nechytnou, tak už nevím, čím to může být.

O jaké vyšetření bych si měla požádat v případě dalšího neúspěchu?

Děkuji

Dobrý den,

ve 39 letech je to na osobní konzultaci.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz