Dotaz ohledně ms. Je to tak v pořádku? Můžeme se teď snažit nebo ještě ne?

Zodpovězené
14. dub 2021

Dobrý den, pane doktore,

chci se zeptat na ms. Paní gynekoložka mi vyvolala dvakrát ms - jedna byla v prosinci a druhá v lednu, celý únor nic, nebyla žádná ms, pak mi přišla slabá ms a teď od 12. dubna mi přišla ms.

Je to v pořádku?

A chci se zeptat: Jak poznám ovulaci? A můžeme se teď zkusit snažit o miminko nebo ještě ne?

Děkuji Vám za radu.

Dobrý den,

to je složitá otázka - nevím, kolik je Vám let, jaký máte hormonální profil a ultrazvuk. Na vše by Vám měl odpovědět Váš gynekolog.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz