Jaká vyšetření ještě můžu podstoupit?

Zodpovězené
14. kvě 2024

Dobrý den,

mám za sebou 3x zamlklé těh. Při poslední ztrátě roku 2022, jsem byla poslána na imunologii, hematologii, tam zjištěný Antifosfolipidový syndrom. Beru léky na ředění krve. Genetické vyšetření v pořádku u obou. Od té doby se nedaří... Hormonální profil v pořádku (AHM 4,2), spermiogram také. Jeden měsíc stimulace s Clostilbegytem a také bez úspěchu...

Jaká vyšetření ještě můžu podstoupit?

Může být problém v krátké luteální fázi?

Děkuji

Dobrý den,

myslím, že šance otěhotnět je vysoká a doporučuji užívat Aspirin a zkontrolovat spermiogram.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz