Kapka krve. Co by to mohlo být?

Zodpovězené
16. bře 2022

Dobrý den, pane doktore,

chtěla bych se zeptat. 9. března jsem ráno měla kapičku krve na kalhotkách. Jak už víte, psala jsem Vám to několikrát, že mám vzhled polycystických vaječníků, a že nemám MS. Poslední teda byla 15. srpna 2021. Mám velice nalitá prsa a velké tvrdé břicho - to jsem Vám taktéž už psala, že s tím mám problémy. Viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Jen by mě zajímalo, co by to mohlo být ta kapička krve. Nevím, jestli to mám brát jako MS, jelikož mi pan doktor říkal, že každé špinění - krvácení mám počítat jako první den MS. Jenže ta kapička byla opravdu malá asi jako malé hroznové víno. Omlouvám se, nevím, k čemu to přirovnat.

Psala jsem to svému gynekologovi, tak mi ani neodepsal. Zítra se k němu chystám a jen by mě zajímal Váš názor, co by to mohlo být. Hlavně ta kapička byla jen na kalhotkách, na toaletním papíru jsem neměla žádnou krev, jen ráno jsem si všimla té kapičky.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

kapka krve je kapka krve - určitě ne menzes, to je na osobním povídání - po e-mailu nelze.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz