Neúspěšné KETy. Doporučl byste v tomto případě hysteroskopii + scretching endometria, nebo něco jiného?

Zodpovězené
19. kvě 2022

Dobrý den,

absolvovala jsem IVF kvůli PCOS. Mám za sebou celkem šest ketů, z toho pouze jeden úspěšný (ukončený porodem). Nyní mě čekají ještě dva. Genetika embryí v pořádku, imunologické i tromboliflní mutace také.

Doporučíl byste v tomto případě hysteroskopii + scretching endometria? Popřípadě něco jiného....

Děkuji

Dobrý den,

ne nemyslím, že by Vám to zvýšilo úspěšnost - postupoval bych tak, jako když se to povedlo.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz