Poděkování a dotaz. Má ještě cenu řešit imunologii?

Zodpovězené
4. led 2021

Dobrý den,

chápu a děkuji za odpověď viz. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Šlo vždy o těhotenství přirozené. Moje gynekoložka je zásadně proti zkoušet ještě přirozeně a je pro ivf. Je mi jasné, že můj věk je již mimo plodný vrchol, a tak se tedy objednáme do centra a zkusíme to. Do darovaného vajíčka nevím, jestli bych šla.

Má ještě cenu řešit imunologii?

Máte krásnou, i když určitě psychicky náročnou práci. Jsem také zdravotník, ale řešit nešťastníky, kteří touží po dítěti a nejde to....

Ještě jednou děkuji.

A.B.

Dobrý den,

ale Váš případ řešení má, na darované oocyty je brzy, IVF Vám trochu šanci zvýší, ale trvám na tom, že to může jít i přirozeně.

Moc držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz