Stimulace. Jakou dávku tabletek byste doporučil?

Zodpovězené
5. čer 2023

Dobrý den,

moc děkuji za Vaši rychlou odpověď na otázku nízké AMH - 0,07, viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna-snazeni-se-o-dite-neplodnost-a-umele-oplodneni/nizke-amh-ma-podle-vas-smysl-plna-stimulace-u-zeny-s-amh-0-07/#comment-81172904

Jen pro doplnění, jakou dávku tabletek byste doporučil?

Je možné k minimální stimulaci použít i Puregon v nižších dávkách?

Omlouvám se, že obtěžuji, ale ani v jednom centru mi zatím tabletky nenabídli, jen injekční stimulaci. Navíc nyní chtěli užít dlouhý protokol, což jsem četla, že je ve vyšším věku nevhodné.

Děkuji moc za Vaši odpověď.

Dobrý den,

já používám Letrozol v dávce 7,5 mg denně.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz