Barefoot obuv při patní ostruze. Je barefoot vhodná obuv při diagnóze plantární fasciitis?

Zodpovězené
6. bře 2019

Zdravím,

chtěla bych se zeptat na váš názor na nošení Barefoot obuvi u dospělého při diagnóze plantární fasciitis. Pomůže barefoot? Anebo uškodí? Nic se díky ní nezkazí? Co lékař/fyzioterapeut, to jiný názor.

Díky

Dobrý den,

bohužel nejsem schopná Vám v této otázce poradit, nejsem ani lékař, ani fyzioterapeut. S fyzioterapeutkou nakloněnou barefoot ale spolupracuji, pokud by Vás zajímal její názor, kontaktujte mě emailem, předám Vám kontakt.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot