BF nebo klasická obuv? Je vhodné mít pouze jeden druh?

Zodpovězené
22. črc 2022

Dobrý den,

je vhodné u dítěte (3,5 let) střídat BF obuv a klasickou obuv?

Např. BF celoroční, bačkory do školky (doma chodí na boso), ale třeba gumáky a sandálky má klasické boty.

Může to být do budoucna problém, nebo je lepší mít jen jeden druh?

Děkuji

Zdravím,

za mě (zejména u takto malého dítěte) spíše nestřídat, v barefoot botech má pravděpodobně jiný stereotyp chůze, než v klasické pevné obuvi. S vyjímkou gumáků, ty má na nohou nejspíš nepříliš často.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot