BF nebo kompromis pro dceru i pro mě?

Zodpovězené
13. kvě 2021

Dobrý den,

jdu rovnou se dvěma dotazy. Nejdřív bych prosím potřebovala poradit vhodné sandálky na léto pro dceru, nohu má 12,1 cm dlouhou, 5,2 cm širokou, nárt nízký až normální a řekla bych dominantní palec. Celoročky nosí Bundgaard, ale nerada bych zůstala na jedné značce.
A další prosba se týká vhodných prvních BF nebo kompromisních bot pro mě, noha d. 24,6 cm š. 8,4 cm, nárt podle tabulky u vás na blogu na hranici normálního a úzkého, taky dominantní palec.

Jaké sandály, tenisky, případně značky celkově doporučíte?

Mockrát děkuji za Váš čas a rady. 😊

Dobrý den,

to je úzká nožka, takže Bundgaard Petit, Lurchi Barefoot, Ricosta bf řada, Froddo Prewalkers, Protetika Berg (ne na úzkou patu).
Pro Vás můžu doporučit Anatomic, jsou to cenově dostupné kecky s dobrým tvarem špičky, bez podpatku, ale podrážka je pevnější, na přechod z běžné obuvi ideální.
https://www.vpavucine.cz/dospelacke/

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot