Bota na vyšší nárt. Mohla byste mi prosím doporučit?

Zodpovězené
21. bře 2020

Dobrý den,

mohla byste mi prosím poradit boty pro syna, který chodí půl roku?

Noha je 5,9 x 13,5cm, vyšší nárt, mírně dominantní palec. Přála bych si, aby byla bota maximálně měkká, ale potřebovala bych boty, které vydrží nějakou tu kaluž, bláto, mokrou trávu...

Mohla byste mi prosím nějaké doporučit?

Děkuji moc.

Dobrý den,

na vyšší nárt by mohly sedět tyto kožené botky (kecky vyřazuji z výběru, ty dají vlhka méně):
Jack a Lily řada MyMocs (umělá kůže)
Camper Peu Cami
Protetika model Levis
Baby Bare model Febo Spring (ve srovnání s výše zmíněnými mají o něco pevnější podrážku)

Kožená bota po dobré impregnaci nějaké to bláto a mokrou trávu určitě dá.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot