Botičky pro syna s velmi vysokým nártem. Poradíte prosím?

Zodpovězené
14. led 2020

Dobrý den,

syn začal chodit a chtěla bych mu koupit kvalitní boty. Byla jsem v hodně obchodech, ale s jeho vysokým nártem mu žádné nejsou. Přes internet mám strach objednat, když nemůžu vyzkoušet. Bydlíme u Karlových Varů. Nejbližší prodejna kvalitních bot je předpokládám někde v Praze.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

seznam obchodů s barefoot obuví najdete na https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1E654y.... Není problém poradit i s konkrétním výběrem, k tomu bych potřebovala znát minimálně délku a šířku nohy. Obecně na vysoký nárt sedí dobře například návleky Stonz Toddler, Little Blue Lamb řada Baby, Jack and Lily My Mocs, Beda Barefoot, Camper Peu Cami, Zeazoo Yeti model W, při výběru záleží na přesných parametrech nohy.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot