Botky pro úzký kotník. Máte, prosím, nějaký tip?

Zodpovězené
25. srp 2020

Dobrý den,

vybírám botky pro holčičku. Délka nožky je s nadměrkem 1,2 cm u levé nohy 153 mm, u pravé nohy 154 mm. Šířka je bez nadměrku 60, respektive 59 mm. Holčička má úzký kotník, normální nárt. Váhám taktéž, zda kožené, nebo textilní.

Máte prosím nějaký tip?

Moc děkuji!

Dobrý den,

na úzký kotník se dobře dotahují Jonap Barefoot, Baby Bare Sneakers, z vyšších Bundgaard Petit, Baby Bare Febo Fall.
Jaký zvolit materiál obuvi je dost individuální, obecně se na podzim volí spíš kožené boty kvůli lepší nepromokavosti.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot