Boty k bazénu pro batole. Jsou Nike Sunray Protect vhodné na normální nohu?

Zodpovězené
14. kvě 2019

Dobrý den,

za měsíc letíme k moři a ráda bych dceři koupila boty, které budou sloužit na přechody z pokoje k bazénu/moři. Nožku má D:12.5 Š:5,5. Zkoušeli jsme Nike Sunray Protect (vel.22) a na šířku seděly krásně. Průduchy v botě bylo vidět, že jsou delší o 1cm, ale nepřišlo mi, že by to dceři při chůzi vadilo. Myslíte, že je takto může nosit? Výběr bot je pro mě stále kovbojka. 🙂 Mimo těchto bude mít sebou ještě Froddo Prewalkers baleríny.

Zdravím,

Nike jsou spíš užší, ale sandálky velký nadměrek do šířky nepotřebují (nenosí se s ponožkou), tak možná sednou i na normální. Úplně přesné míry bohužel neznám. 1 cm do délky je na takto malou nožku maximálně možný nadměrek.
Jen bych řekla, že jsou zbytečně tvrdé, mrkněte třeba na Slipstop, ty by jako botky k bazénu mohly posloužit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot