Boty na normální nožku, ale vysoký nárt. Existují takové celoročky i zimní s membránou?

Zodpovězené
5. pro 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda byste neměla tip na botky pro skoro 3letého syna. Nožku má normální, aktuálně 15,5 x 6,3 cm, normální pata, kotník, prsty více v rovině, ale má vysoký nárt, hned od prstů. Většinou jsme zatím skončili u Beda. Ještě nosí celoročky, zimní ještě nemáme. Zkoušet není moc kde. Nový typ Beda je prý na užší kotník, ale i nižší nárt. A vysoké třípáskové nechci, spíš něco nižšího.

Existují boty (celoročky i zimní, s membránou) na normální šířku, ale vysoký nárt?

U těch Beda mi přijde už příliš velký nadměrek do šířky. Ale zase mu super sedí tvar špičky.

Děkuji moc.

Zdravím,

mrkněte na nějaký barefoot model od D.D.Step, možná i Blifestyle.
Pokud některá botka sedne rozměrově, poohlédněte se po verzi s tkaničkami, ta půjde na vyšší nárt utáhnout lépe.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot